Austrijos GP lenktynėse triumfavo G. Russello © Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Austrijos „Grand Prix“ lenktynėse „Mercedes“ vėl iškovojo pergalę po vieno nelaimėto etapo Barselonoje.

Pergalę iškovojo „Mercedes“ lenktynininkas George'as Russellas, grįžęs į antrąją vietą bendroje įskaitoje.

Lenktynių startas buvo įnirtingas – už lyderio nugaros vyko gausybė dvikovų, tačiau pats G. Russellas išlaikė poziciją. Pozicija žemėjo Kimi Antonelli, o pakilo Maxas Verstappenas, kuris grumėsi su Lewisu Hamiltonu.

„Ferrari“ priėmė sprendimą L. Hamiltoną į boksus pakviesti anksčiau nei tai nusprendė padaryti kitos komandos. Taiwan galiausiai nepasiteisino, kadangi britas prarado šansus kovoti dėl podiumo.

M. Verstappenas išlaikė patogias pozicijas ir net bandė kabintis į pirmąją vietą. Visgi teko lenktynių gale kovoti su Kimi Antonelli dėl antros vietos. Italas nesugebėjo pranokti Nyderlandų žvaigždės, kuris finišavo antras.

Oscaras Piastris rodė pasitikėjimą savimi, dėl ko užėmė net ketvirtą vietą. L. Hamiltonas uždarė pirmąjį penketuką.

Puikiai lenktyniavęs Isackas Hadjaras galės pasidžiaugti savo rezultatu. Jis finišavo šeštas, o už nugaros paliko Lando Norrisą ir Charlesą Leclercą.

Pirmąjį dešimtuką uždarė „Racing Bulls“ lenktynininkai Liamas Lawsonas ir Arvidas Lindbladas. Lenktynių pradžioje Lawonas skundėsi degančiu bolidu, tačiau dukterinė „Red Bull“ komanda greitai išsprendė šį klausimą. 

Tuo tarpu „Cadillac“ lenktynininkai Valtteris Bottas ir Sergio Perezas lenktynių nebaigė būtent dėl užsidegusių bolido detalių. Kritinius gedimus turėjo ir Carlosas Sainzas su Lance'u Strollu, nepasiekę finišo.

Už savaitės įvyks dar vienas „Formulės-1“ sezono etapas. Veiksmas kelsis į Silverstouno trasą, Didžiąją Britaniją.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos