G. Russellas: esu įsitikinęs, kad mano ratas išliks galiojantis © Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

George'as Russellas iškovojo „pole“ poziciją Austrijos „Grand Prix“ kvalifikacijoje po itin dramatiškos sesijos, kurios kulminacija tapo Maxo Verstappeno avarija paskutiniame bandyme.

Po kvalifikacijos kilo abejonių, ar „Mercedes“ pilotas tinkamai reagavo į geltonąsias vėliavas po Verstappeno incidento. Tačiau pats britas tikina, kad taisyklių nepažeidė.

„Jaučiuosi nuostabiai. Tai buvo nuostabus ratas“, – teigė G. Russellas.

Jis paaiškino, kad pamatęs geltoną vėliavą iš karto sureagavo ir sumažino greitį.

„Pamačiau geltoną vėliavą ir stipriai atslūginau prie posūkio. Į jį įvažiavau turėdamas maždaug penkių dešimtųjų sekundės persvarą, o išvažiavau vis dar būdamas dviem su puse dešimtosios greitesnis“

G. Russellas taip pat pabrėžė, kad trasoje buvo rodoma tik viena geltona vėliava, todėl jis tiki, jog jo rezultatas išliks galiojant.

„Tai buvo viena geltona vėliava, todėl manau, kad viskas turėtų būti gerai.“

Britas negailėjo pagyrų ir savo komandai, kuri, anot jo, puikiai paruošė bolidą kvalifikacijai.

„Viskas vyko sklandžiai. Labai didžiuojuosi darbu, kurį atlikome visi kartu.“

Po teisėjų sprendimo G. Russello rato laikas liko galioti, todėl „Mercedes“ pilotas startuos iš pirmosios pozicijos Austrijos „Grand Prix“ lenktynėse. Čarlzas Leclercas užėmė antrąją vietą, o Lewisas Hamiltonas kvalifikacijoje buvo trečias.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos